?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Минулих вихідних мені довелося побувати у дуже мальовничому куточку Вінницького краю – на базі відпочинку «Паламаренково», що знаходиться біля с. Трибухи Літинського району. База розташована по маршруту Вінниця-Хмільник і дістатися до неї на авто дуже легко, втім можна доїхати і маршруткою Вінниця-Уланів з Західного автовокзалу. Їхати від Вінниці по часу близько 40 хв.
Найбільший плюс бази «Паламаренково» – це природне середовище, в якому вона знаходиться. Місцина знаходиться у низині біля ставу і оточена лугами та хвойно-листяними посадками.


На території зведені дерев`яні  будиночки для відпочиваючих. Загалом територія дуже охайна – з альтанками та акуратними мощеними плиткою стежками. З берегу ставу відкривається чудовий краєвид на прилеглу територію. 


Ще один позитив цієї бази – це її універсальність в плані відпочинку. Сюди можна приїхати задля того, щоб активно відпочити із друзями чи колегами. Зокрема, у лісі поруч облаштовані дерев`яні курники :) із дощок задля гри у пейнтбол, функціонує русская баня та є можливість безлічі активних ігор.  

Для тих, хто полюбляє спокійний відпочинок є можливість порибалити або просто покататися на катамарані. Є навіть дитяча площадка, отож база цілком підійде для відпочинку із дітьми.

Із переліком послуг та цінами на них можна ознайомитися на сайті бази відпочинку.
Що мені не сподобалося  у «Паламаренково»– це кухня.  Готують як на мене, не дуже смачно та й сервіровка столів могла б бути і кращою. Втім, це – невеликий недолік, зрештою, шашлики можна прихопити із собою та приготувати на місці, адже на території є мангали. Єдине що б радив обов`язково спробувати – це  місцевий липовий чай. Це справді божественний напій, особливо зранку після бурхливого відпочинку :).
Одним словом, база «Паламаренково» - це ідеальний варіант відпочинку на уїк-енд для мешканців Вінниці. Дуже раджу.